Eva Šašinková – Prvňáček – dárek pro chytré školáky, dárkový komplet

Prvňáček – dárek pro chytré školáky, dárkový komplet

Eva Šašinková

CZECH Music Edition
brož
nová kniha

sleva 25 % 285 Kč

vyprodáno HLÍDAT

Zde můžete zanechat kontakt na sebe. Budete první, komu dáme vědět, pokud knihu vykoupíme.

#Varia

Originální dárek pro prvňáčky, který bude nejen skvělým dárkem a vzpomínkou na první školní den, ale též praktickým učebním materiálem do hudební výchovy.
PRVŇÁČEK - dárek pro chytré školáky obsahuje Pamětní list prvňáčka, dvě publikace s hudební pohádkou a hudebními základy, které vysvětlují hravou formou vše o notách, notovém zápisu, lidové písni a hudebních nástrojích. Nechybí ani nádherné barevné ilustrace, úkoly a doplňovačky, které využijí v 1. a 2. třídě v hodinách hudební výchovy. Komplet je v celobarevné laminované složce s gumičkou. Složku s ilustrací využijí děti i na ostatní učební materiály.
Dárkový komplet proto ocení školáci, učitelé i rodiče.

Komplet obsahuje:
- Celobarevné složky s gumičkou (165 x 230 mm)
- Pamětní list prvňáčka (165 x 230 mm)
- Hudební výchova – Klíček pro malé muzikanty 1 (36 stran + obálka) ( obsah: Zvuk, Lidová píseň, Tóny/Slova, Notový zápis, Nota, Pomlka, Notová osnova, Notový klíč, Rytmus, Takt, Písně o zvířátkách)
- Hudební nástroje – Klíček pro malé muzikanty 2 (36 stran + obálka) ( obsah: Hudební zvuk, Nejstarší hudební nástroje, Základní rozdělení hudebních nástrojů, Bicí nástroje, Dechové nástroje, Strunné nástroje, Písně o hudebních nástrojích)

skrýt popis

Originální dárek pro prvňáčky, který bude nejen skvělým dárkem a vzpomínkou na první školní den, ale též praktickým učebním materiálem…

zobrazit celý popis

Komentáře ke knize

Prodáváme nové i použité knihy, některé z nich mají privilegium být vzácné.

Pokud máte krabici od banánů plnou knih a práší se na ně, vykoupíme je.

Plnoknih s.r.o., Na Náměti 561/9, 284 01 Kutná Hora