Louise L. Hay – Miluj svůj život - Společník a rádce Louise L. Hay – Miluj svůj život - Společník a rádce
Louise L. Hay – Miluj svůj život - Společník a rádce Louise L. Hay – Miluj svůj život - Společník a rádce

Miluj svůj život - Společník a rádce

Louise L. Hay

Pragma – 2004
ilustrace Joan Perrin-Falquet
pevná papírová vazba
nová kniha
262 stran

sleva 48 % 288 Kč

150 Kč skladem

#Osobní rozvoj #New Age, Meditace #afirmace #pozitivní myšlení

Ilustrovaný průvodce praktických cvičení (dárkové vydání), jejichž prostřednictvím se lze naučit pozitivně myslet, souvisí s titulem Miluj svůj život.

Louise L. Hay, mezinárodně uznávaná autorka a lektorka, vám přináší knižního průvodce ke svému bestselleru Miluj svůj život. Louise zde využívá techniky sebelásky a pozitivního myšlení v řadě témat, která nás všechna denně ovlivňují: zdraví, emoce strachu, návyky, peníze a prosperita, sexualita, stárnutí, láska a důvěrnosti, práce a jiné. "Kdykoli čtu knihy od paní Louise Hay, vždy mám hřejivý pocit, že při mně plně stojí milující rodiče. Svým jedinečně konejšivým stylem nás opět vede na léčivou cestu sebeobjevování a učí nás, jak se stát sám sobě milujícím rodičem." S. Jeffers, Ph.D. Autorka vám přináší knižního průvodce ke svému význačnému dílu Miluj svůj život. Louise zde využívá techniky sebelásky a pozitivního myšlení v řadě témat, která nás všechny denně ovlivňují: zdraví, emoce strachu, návyky, peníze a prosperita, sexualita, stárnutí, láska a důvěrnosti, práce a jiné. Louise říká:"Tato cvičení vám přinesou nové informace o sobě samých, které vám umožní nová životní rozhodnutí. Budete-li chtít, můžete si nakonec vytvořit takový život, jaký chcete." Dárková edice bestselleru Miluj svůj život. Luise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života.

skrýt popis

Ilustrovaný průvodce praktických cvičení (dárkové vydání), jejichž prostřednictvím se lze naučit pozitivně myslet, souvisí s titulem Miluj…

zobrazit celý popis

Prodáváme nové i použité knihy, některé z nich mají privilegium být vzácné.

Pokud máte krabici od banánů plnou knih a práší se na to, vykoupíme je.

Plnoknih s.r.o., Čáslavská 454/11, 284 01 Kutná Hora

+420 724 758 484