Marika Korcová – Milovat se

Milovat se

Marika Korcová

Tofana
brož
nová kniha
60 stran

sleva 25 % 170 Kč

vyprodáno HLÍDAT

Zde můžete zanechat kontakt na sebe. Budete první, komu dáme vědět, pokud knihu vykoupíme.

Žena je nepochybně nejpozoruhodnější i nejzáhadnější bytostí celého vesmíru. A když se žena rozhodne vyzpívat tajemná zákoutí své nepopsatelné duše ve verších, pak se nám nabízí fascinující příběh nabitý k prasknutí mnohotvarými emocemi a vášněmi.
Jak sám název titul knížky napovídá, jejím obsahem je milostná lyrika. V podání Mariky Korcové to však není lyrika unylá ani sladkobolně ufňukaná. Je to cituplná kantáta vyzpívaná ze srdce kultivované, sebevědomé ženy. Ženy, která se nenechá jen tak něčím zlomit.
Skutečná poezie nevzniká tak, že básník sedne ke stolu a začne psát. Skutečná poezie je ozvěnou andělských šalmají, závanem kolibřičích křídel, vůní čerstvě rozkrojeného chlebového pecnu... Skutečná poezie je pravdou o našem nitru.
Druhé vydání sbírky „Milovat se“ je pouze důkazem konstatování, jež uzavíralo anotaci vydání prvního: Skutečná poezie Mariky Korcové je skutečně skutečná …

skrýt popis

Žena je nepochybně nejpozoruhodnější i nejzáhadnější bytostí celého vesmíru. A když se žena rozhodne vyzpívat tajemná zákoutí své nepopsatelné…

zobrazit celý popis

Komentáře ke knize

Prodáváme nové i použité knihy, některé z nich mají privilegium být vzácné.

Pokud máte krabici od banánů plnou knih a práší se na ně, vykoupíme je.

Plnoknih s.r.o., Na Náměti 561/9, 284 01 Kutná Hora