Ivo Wiesner – Poutníci do Země andělů

Poutníci do Země andělů

Ivo Wiesner

AOS Publishing – 2000
dobrý stav: velmi dobrý, některé pasáže podtrhány tužkou
211 stran

vyprodáno HLÍDAT

Zde můžete zanechat kontakt na sebe. Budete první, komu dáme vědět, pokud knihu vykoupíme.

#Esoterika #Sci-fi, Fantasy


Autor v knize pátrá po původu českého národa v daleké minulosti, kdy planeta Země začala být osidlována mimozemskými entitami. Kniha pojednává o prapodstatě keltské kultury. 

Snahou autora, jenž se po léta zajímá o původ českých kmenů, je naznačit čtenářům, odkud přicházíme a jaké je naše poslání. Jeho kniha není historickou prací, ale pouze esejí podávající jiný pohled na české dějiny, české tradice a povědomí, než jaký předkládá oficiální historiografie.

Kniha opět pojednává o dávnověkých civilizacích, které obývaly podle mýtů a starých manuskriptů Zemi v dobách tak dávných, že je to až k nevíře (spolu s dinosaury, atd.). Na druhé straně se tím vysvětlují mnohé civilizační hádanky, které věda vysvětlit neumí, tak si jich prostě nevšímá (např. rozdělení civilizace na rasy). Jediné, co mi nejde strávit, je závěr knihy, kde autor na základě vizionářských sdělení dedukuje, že Češi jsou "vyvolený národ", a že v České kotlině se uskuteční druhý příchod Spasitele, Krista, který k tomuto účelu českému národu vytvořil karmický Osud a dal mu do vínku výsady,které jiný národ nemá. Vzhledem k tomu, jak se "český národ" vyvíjí z historického hlediska, tak takovým hypotézám mám těžké výhrady, protože ať byli naši dávní předkové jakkoliv duchovně a eticky na výši (Hyperborejci, Ligurové, Keltové), dnešní průměrný Čech je spíše hanba a úpadek, než nějaký duchovně osvícený jedinec.

skrýt popis


Autor v knize pátrá po původu českého národa v daleké minulosti, kdy planeta Země začala být osidlována mimozemskými…

zobrazit celý popis

Komentáře ke knize

Prodáváme nové i použité knihy, některé z nich mají privilegium být vzácné.

Pokud máte krabici od banánů plnou knih a práší se na ně, vykoupíme je.

Plnoknih s.r.o., Na Náměti 561/9, 284 01 Kutná Hora