Ryder Carroll – Balíček Metoda Bullet Journal + zápisník Leuchtturm1917 Edition2 - zelený

Balíček Metoda Bullet Journal + zápisník Leuchtturm1917 Edition2 - zelený

Ryder Carroll

Jan Melvil Publishing – 2019 (kniha), 2021 (zápisník)
nová kniha
320 (kniha), 240 (zápisník) stran

sleva 30 % 849 Kč

594 Kč

KOUPIT 3 dnyNyní můžete koupit akční balení knihy Metoda Bullet Journal společně s originálním zápisníkem Leuchtturm 1917 ZELENÝ – Bullet Journal Edition2

BuJo slouží milionům lidí po celém světě a díky své hloubce a flexibilitě nahrazuje nablýskané plánovací aplikace. Co stojí za jeho úspěchem? BuJo paradoxně vychází z postupů vývoje softwaru, ale jeho nejsilnější stránkou je odpojení, během něhož existujete jen vy, tužka a váš zápisník. Díky analogovému režimu a metodice sebereflexe, přesouvání a označování poznámek se dokážete dokonale zastavit, zamyslet a v klidu oddělit signál od šumu. S knihou Metoda Bullet Journal:
se naučíte ovládat zápisník a tužku stejně efektivně, jako by šlo o digitální nástroj (včetně vyhledávání, rychlé orientace, odkazování, přesouvání atp.)
se naučíte používat úsporný bleskový zápis poznáte speciální značky a základní moduly BuJa (např. denní přehled, výhled nebo kolekce), z nichž si pak budete stavět svůj vlastní deník
se naučíte vést denní a měsíční přehledy, rejstřík i výhledy do budoucnosti
si procvičíte rozkládání složitých problémů na zvládnutelné jednotlivosti
si osvojíte techniky pro určování a plnění cílů a přiblížíte se odpovědím na niterné otázky po smyslu a hledání štěstí

Jedete na plný plyn, a přitom máte pocit, že vám cosi důležitého utíká mezi prsty? Přišel čas přibrzdit a s vaším životem trochu „zabujovat“. Uděláte více, protože toho budete dělat méně. O autorovi:

RYDER CARROLL je tvůrce metody Bullet Journal a grafik, který se zabývá designem digitálních produktů. Žije v newyorské čtvrti Brooklyn. Zápisník:

Jediný originální Bullet Journal na trhu! Ve spolupráci s Ryderem Carrollem, který vytvořil metodu Bullet Journalingu, jsme upgradovali klasický Bullet Journal® a posunuli jej na novou úroveň: přidali další funkční nástroje a použili nově vyvinutý papír o gramáži 120 g/m2, tím činíme sebeorganizaci ještě přímočařejší a efektivnější.

Vylepšení převratné metody Bullet Journalingu, která stále inspiruje celý svět, poskytuje odpověď na základní otázku: Jak si zorganizuji svůj den, svůj život se všemi jeho schůzkami, úkoly a plány na jednom místě? Knihu a zápisníky lze objednat i samostatně:
Kniha Metoda Bullet Journal
Zápisník Leuchtturm1917 ZELENÝ

skrýt popisNyní můžete koupit akční balení knihy Metoda Bullet Journal společně s originálním zápisníkem Leuchtturm 1917 ZELENÝ – Bullet…

zobrazit celý popis

Komentáře ke knize

Prodáváme nové i použité knihy, některé z nich mají privilegium být vzácné.

Pokud máte krabici od banánů plnou knih a práší se na to, vykoupíme je.

Plnoknih s.r.o., Čáslavská 454/11, 284 01 Kutná Hora

+420 724 758 484