Paul Joannides – Sex je umět, chtít a vědět

Sex je umět, chtít a vědět

Paul Joannides

Alpress – 1999 Frýdek-Místek
výborný stav

vyprodáno HLÍDAT

Zde můžete zanechat kontakt na sebe. Budete první, komu dáme vědět, pokud knihu vykoupíme.





#Zdraví, Léčení #Erotika, Partnerství

Nová a většinou nádherná kniha o sexu pro dospělé každého věku

Hravý pohled na lidskou sexualitu. Publikace napsaná mimořádně čtivě, nesmírně poutavým způsobem a s osvěžujícím dávkou laskavého humoru. 

Snaha přiblížit sexuální život zábavně-poučným stylem. Autor kromě známých a osvědčených rad se snaží odhalit a ukázat i ty méně známé oblasti sexu, méně tradiční milostné techniky a nové přístupy k sexualitě na konci 20. století. Otevřenost a pojetí sexu jako jedné z nejzábavnějších oblastí lidského života jsou typické pro tuto knihu. Mnohé z informací mohou být možná pro leckterého čtenáře neznámé, třeba i šokující, nicméně určitě zajímavé. Nejedná se o lékařskou odbornou příručku, ale spíše o rady,importované z Ameriky, jak na to a co je všechno možné zkusit. Závěr knihy tvoří slovníček anglických sexuálních výrazů.

Paleta nejpestřejších milostných technik, které mají jediný cíl: odhalit dosud nepoznaná zákoutí poskytování a příjímání rozkoše a potěšení ze sexu. Nechybí zde správný prstoklad, zóny slasti, orální i anální sex, méně obvyklé praktiky, sny a fantazie, udělej si sám, sexuální pomůcky, ochrana proti početí, umělé přerušení těhotenství ani všudypřítomná hrozba AIDS. Zasvěcený, hravý a současně citlivý pohled na lidskou sexualitu, určený dospělým od patnácti do sto padesáti let, v němž každý, snad s výjimkou nejzatrpklejšího puritána, najde zábavu i poučení. Podle kritiků jedna z nelepších knih tohoto žánru na českém trhu. (nová a většinou nádherná kniha o sexu pro dospělé každého věku)

skrýt popis

Nová a většinou nádherná kniha o sexu pro dospělé každého věku

Hravý pohled na lidskou sexualitu. Publikace napsaná…

zobrazit celý popis

Prodáváme nové i použité knihy, některé z nich mají privilegium být vzácné.

Pokud máte krabici od banánů plnou knih a práší se na ně, vykoupíme je.

Plnoknih s.r.o., Na Náměti 561/9, 284 01 Kutná Hora