Siebenschein Hugo a kolektiv – Český - německý slovník (2 svazky) Siebenschein Hugo a kolektiv – Český - německý slovník (2 svazky)
Siebenschein Hugo a kolektiv – Český - německý slovník (2 svazky) Siebenschein Hugo a kolektiv – Český - německý slovník (2 svazky)

Český - německý slovník (2 svazky)

Siebenschein Hugo a kolektiv

SPN Státní pedagogické nakladatelství – 1983
celoplátěná vazba
výborný stav: bez přebalu
778 + 1007 stran

vyprodáno HLÍDAT

Zde můžete zanechat kontakt na sebe. Budete první, komu dáme vědět, pokud knihu vykoupíme.

#Slovníky, Učebnice, Lexikony

Největší dostupný česko-německý / německo-český slovník, zahrnuje více než 212 000 českých výrazů a 276 000 německých ekvivalentů.Největší dostupný německo-český slovník, zahrnuje více než 212 000 českých výrazů a 276 000 německých ekvivalentů. V komplexně zpracovaných heslech přináší slovní zásobu spisovného i hovorového jazyka včetně vědecké terminologie. Slovník uvádí četné příklady použití, ustálená spojení včetně idiomatických výrazů a s ohledem na českého uživatele i potřebné gramatické informace o německém skloňování a časování. Zaměření na širokou obec uživatelů tedy ocení nejen jazykoví profesionálové a studenti příslušných oborů, ale také další zájemci o němčinu.

skrýt popis

Největší dostupný česko-německý / německo-český slovník, zahrnuje více než 212 000 českých výrazů a 276 000 německých ekvivalentů.Největší…

zobrazit celý popis

Díl 1 A-O Díl 2 P-Ž

Prodáváme nové i použité knihy, některé z nich mají privilegium být vzácné.

Pokud máte krabici od banánů plnou knih a práší se na ně, vykoupíme je.

Plnoknih s.r.o., Na Náměti 561/9, 284 01 Kutná Hora